قیمت و نرخ برنج سال جاری ۹۸

قیمت و نرخ برنج 98

ویژگی های سال جاری ۹۸ از نظر برنج

سال ۹۸ به نظر می رسد که سال خوبی است ؛ چون که بارندگی های فراوانی اتفاق افتاده و برنج ایرانی شمال هم محصولی است که به آب فراوان برای تولید نیاز دارد؛ از این نظر ، احتمال می رود که امسال با افزایش تولید و کیفیت در شالیزارهای برنج در استان های شمالی روبرو خواهیم بود.

 

قیمت و نرخ برنج جدید امسال

قیمت روز برنج ایرانی امسال و تغییرات آن را می توانید در بخش قیمت ها در سایت برنج فروش دنبال کنید و ببینید.

 

قیمت برنج تازه و نوی سال جاری

برنج تازه شمال از استان های گیلان و مازندران و گلستان، در هفته انتهایی مردادماه و ابتدای شهریور مشخص خواهد شد و البته در فروشگاه برنج فروش نیز در دسترس شما خواهد بود  و در همان زمان، قیمت اصلی اش مشخص خواهد شد.

 

چرا می گویند برنج تازه و نو

به دلیل نو و جدید بودن برنج، این اصطلاح در میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان برنج  ایرانی وجود دارد که به آن برنج تازه گفته می شود.

 

خرید برنج نوی سال جاری در چه زمانی بهتر است؟

در نیمه اول سال جاری ( سال ۱۳۹۸) هنوز برنج تازه و نو و جدید به بازار نیامده است ؛ از این رو برنج هایی که مربوط به سال ۱۳۹۷ و یا پیش تر بوده ، در بازار موجود می باشد. از این رو باید برنج تازه امسال ( ۹۸) را در پایان تابستان تهیه نمود و خریداری کرد.

 

برنج های نو و تازه ایرانی شمال چه برنج هایی هستند؟

برنج های اعلا و مرغوب ایرانی شما که عبارتند از دمسیاه ، هاشمی ، طارم ، کشت دوم و علی کاظمی ، جزو برنج های درجه یک امسال هستند که می توان آنها را برترین و بهترین برنج های ایرانی نامید.

 

برنج جدید امسال برای چه استان هایی است

برنج نو و تازه امسال در سایت برنج فروش مربوط به استان های شمالی گیلان ، مازندران و گلستان می باشد. این شرکت با داشتن نماینده و کشاورز در شهرهای گوناگون هر استان، برنج مورد نظر شما را با اطمینان تهیه و برای شما ارسال می نماید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.